Bezpartyjni Samorządowcy rosną w siłę w województwie mazowieckim!
29 maja 2026 r. w Siedlcach odbędzie się konferencja prasowa oraz spotkanie otwarte. Przedstawimy pełnomocników Ogólnopolskiej Federacji „Bezpartyjni i Samorządowcy” na:
- m. Siedlce i powiat siedlecki,
- powiat miński,
- powiat wołomiński,
- powiat węgrowski.
KONFERENCJA PRASOWA:
Godzina: 13:00
Miejsce: Plac gen. Władysława Sikorskiego naprzeciwko Starostwa Powiatowego, Siedlce
SPOTKANIE OTWARTE:
Godzina: 13:30
Miejsce: Aula przy liceum, ul. Bpa Ignacego Świrskiego 54, 08-110 Siedlce
Organizatorzy wydarzenia:
- Dr n. pr. Marek WOCH – kandydat na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w wyborach 2025 r., Przewodniczący Ogólnopolskiej Federacji „Bezpartyjni Samorządowcy”, Prezes Zarządu Głównego Stronnictwa Pracy;
- Aneta OLSZAK – Pełnomocnik na m. Siedlce i powiat siedlecki Ogólnopolskiej Federacji „Bezpartyjni i Samorządowcy” repr. Siedlecką Wspólnot.
Przyjdź, posłuchaj i zadaj pytanie! Serdecznie zapraszamy