Spotkanie otwarte w Siedlcach z udziałem Dr Marka Woch oraz Anety Olszak

Spotkanie otwarte w Siedlcach z udziałem Dr Marka Woch oraz Anety Olszak - 29 maja 2026

Bezpartyjni Samorządowcy rosną w siłę w województwie mazowieckim!

29 maja 2026 r. w Siedlcach odbędzie się konferencja prasowa oraz spotkanie otwarte. Przedstawimy pełnomocników Ogólnopolskiej Federacji „Bezpartyjni i Samorządowcy” na:

  • m. Siedlce i powiat siedlecki,
  • powiat miński,
  • powiat wołomiński,
  • powiat węgrowski.


KONFERENCJA PRASOWA:

Godzina: 13:00
Miejsce: Plac gen. Władysława Sikorskiego naprzeciwko Starostwa Powiatowego, Siedlce


SPOTKANIE OTWARTE:

Godzina: 13:30
Miejsce: Aula przy liceum, ul. Bpa Ignacego Świrskiego 54, 08-110 Siedlce


Organizatorzy wydarzenia:

  • Dr n. pr. Marek WOCH – kandydat na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w wyborach 2025 r., Przewodniczący Ogólnopolskiej Federacji „Bezpartyjni Samorządowcy”, Prezes Zarządu Głównego Stronnictwa Pracy;
  • Aneta OLSZAK – Pełnomocnik na m. Siedlce i powiat siedlecki Ogólnopolskiej Federacji „Bezpartyjni i Samorządowcy” repr. Siedlecką Wspólnot.

Przyjdź, posłuchaj i zadaj pytanie! Serdecznie zapraszamy

Udostępnij: